Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3617

Obowiązki:

Praca przy obsłudze przecinarki taśmowej do metalu, produkcja elementów konstrukcji metalowych. Pracownik będzie używał półautomatycznej przecinarki taśmowej do metalu do precyzyjnego cięcia elementów składowych konstrukcji stalowych: schodów, balustrad, balkonów. Sporadycznie używać będzie elektronarzędzi. narzędzi mechanicznych, urządzeń ślusarskich i stosować będzie operacje: wiercenia, rozwiercania, odkręcania śrub, cięcia, piłowania, skrobania, docierania, nitowania, gięcia, lutowania, zgrzewania, klejenia, szlifowania. Praca na 1 zmianę 6-14

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: bez znaczenia

Pozostałe wymagania:

  • UWAGa!!!!!!!!!!! Giełda pracy zaplanowana na 24 stycznia 2022 r. odwołana !!!!!!!. Pismo pracodawcy z 18.01.2022 r. dot. prośby o propoprcjonalny zwrot refundacji Wykształcenie zasadnicze zawodowe ( kierunek bez znaczenia) Staż pracy - 1 rok ogólem.Godziny pracy - 06:00-14:00 Uwaga RPO ale nie wydawać ponownie dokumentów RPO!!!!!!

Miejsce pracy: J. CEBULI 14, 46-080 Chróścice, powiat: opolski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy