Redaktor techniczny

Kancelaria Senatu

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Senatu poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko redaktora technicznego w Dziale Edycji i Poligrafii Centrum Informacyjnego Senatu

Wymiar etatu: 1
Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • opracowywanie graficzno-techniczne, łamanie, montaż elektroniczny, nanoszenie korekty,
  • przygotowywanie do druku wydawnictw regulaminowych, publikacji książkowych, druków okazjonalnych, druków informacyjnych,
  • kadrowanie i skalowanie materiałów ilustracyjnych,
  • współpraca z grafikami i drukarniami (zlecanie do druku, nadzór nad poprawnością i terminowością wykonania pracy, odbiór zlecenia),
  • udział w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego na zakup usług drukarskich.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie co najmniej średnie - kierunkowe (np. poligrafia, redakcja techniczna)
  • biegła znajomość programów DTP (InDesign, Illustrator, Photoshop)
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w opracowywaniu graficzno-technicznym, łamaniu i przygotowywaniu do druku lub zamieszczania w internecie różnorodnych publikacji (książki, czasopisma, akcydensy),
  • umiejętność zastosowania typografii odpowiedniej do typu publikacji,
  • znajomość procesów poligraficznych,
  • podstawy projektowania graficznego,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • praktyczne doświadczenie we współpracy z drukarniami,
  • zmysł estetyczny,
  • znajomość języka angielskiego.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i doświadczenie zawodowe,
  • oświadczenie: "Wyrażam zgodę, aby Kancelaria Senatu z siedzibą w Warszawie 00-902, ul. Wiejska 6/8, przetwarzała moje dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”,
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie dwóch najlepszych kandydatek/kandydatów,
  • mile widziane portfolio.

Warunki pracy:

  • obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • czas pracy – zgodnie z przepisami ustawy o pracownikach urzędów państwowych,
  • budynek i pomieszczenia urzędu dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Inne informacje:

  • w ofercie należy podać dane kontaktowe – adres e-mail lub numer telefonu - kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną poinformowani telefonicznie lub pocztą elektroniczną o terminach poszczególnych etapów rekrutacji;
  • proces naboru składa się z następujących etapów:

• weryfikacja formalna nadesłanych ofert – do drugiego etapu zaproszone zostaną osoby, które spełniają wymagania formalne,
• sprawdzian umiejętności,
• rozmowa kwalifikacyjna.

  • zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami,
  • informacja dotycząca ochrony danych osobowych uzyskanych w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie jest zamieszczona na stronie Kancelarii Senatu w zakładce oferty pracy.

Dokumenty należy przesłać do 14-08-2018 na adres: ul. Wiejska 6/8, 00-902 Warszawa lub złożyć bezpośrednio punkcie podawczym Kancelarii Senatu mieszczącym się w budynku „N” Kancelarii Sejmu, przy Al. Na Skarpie,
od strony Parku Kultury im. Rydza Śmigłego, w dniach od poniedziałku do piątku,
w godz. 8.00 – 16.00, z dopiskiem „Nabór – redaktor techniczny”. Decyduje data wpływu oferty do urzędu.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja