Redaktor serwisów internetowych

Netstel Software Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Netstel Software, właściciel kilkunastu serwisów internetowych (m.in. o tematyce edukacyjnej, technologicznej, poradnikowej) poszukuje osoby na stanowisko REDAKTOR SERWISÓW INTERNETOWYCH do pracy w siedzibie firmy.

Zakres obowiązków:

- zarządzanie serwisami internetowymi (bieżący nadzór nad funkcjonowaniem serwisów, zdobywanie treści do serwisów i in.), głównie o tematyce edukacyjnej/lifestylowej,
- zarządzanie grupą redaktorów (wyszukiwanie i rekrutacja redaktorów zdalnych, kontakt z redaktorami, przygotowywanie i odbiór zleceń, zawieranie umów i in.),
- zarządzanie treścią (kontentem) w ramach danego serwisu internetowego i dbałość o jego wysoką jakość,
- zarządzanie budżetami dla serwisów,
- podstawowa optymalizacja treści/serwisu pod kątem SEO,
- współpraca z programistami, grafikiem itp.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość branży serwisów i redakcji internetowych,
- biegłość w „poruszaniu się” po Internecie i umiejętność wyszukiwania treści z różnych dziedzin,
- wysokie kompetencje językowe (znajomość zasad ortografii i interpunkcji),
- dobra znajomość języka angielskiego,
- kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie,
- nakierowanie na efekty,
- sumienność i dbałość o szczegół,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy i zdolność multitaskingu,
- wysokie zdolności interpersonalne.

Mile widziane:

- znajomość podstaw SEO,
- znajomość CMS.

Prezentacja firmy

Działalność firmy koncentruje się wokół tworzenia i rozwijania własnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja