Opis stanowiska pracy

Redakcja „Magazynu WESELE” - ogólnopolski kwartalnik, dostępny od ponad 12 lat na rynku w druku oraz online, poszukuje osoby na stanowisko Redaktora/Sekretarza Redakcji w Krakowie.

Opis stanowiska pracy:

1. koordynacja pracy dziennikarzy i praktykantów, ustalanie harmonogramu prac;
2. redakcja materiałów tekstowych oraz przygotowywanie mat. PR do składu; tworzenie makiety magazynu;
3. pisanie tekstów autorskich;
4. czynny udział w składzie magazynu – kontakt z grafikiem, korektą;
5. prowadzenie strony internetowej;
6. reprezentowanie redakcji na wydarzeniach branżowych; targach ślubnych;

Wymagania

1. doświadczenie redakcyjne i/lub dziennikarskie oraz w pracy przy składzie czasopisma; gwarantujemy szkolenie oraz pomoc, aby rozpocząć samodzielną pracę
2. "lekkie pióro";
3. sprawna obsługa komputera – pakiet MS Office (głównie Word i Excel); Wordpress; podstawowa znajomość programu Photoshop;
4. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
5. samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy;
6. komunikatywność, elastyczność; kreatywność i innowacyjność;
7. determinacja w realizacji powierzonych zadań;
8. pełna dyspozycyjność.
9. znajomość języka angielskiego mile widziana.
10. Preferujemy ukończone kierunki lub ostatni rok studiów: polonistyka, dziennikarstwo, edytorstwo.

Prosimy o zgłoszenia do 20.02.2018r., które zawiera:

cv oraz list motywacyjny (lub zamiast listu motywacyjnego przykładowy artykuł dziennikarski na dowolny temat z ograniczeniem 3500 znaków ze spacjami)

Prezentacja firmy

Zamysłem Wydawnictwa AIDCAS było stworzenie kwartalnika, który po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo