Recruitment Specialist

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz Klient: Polski Software House działający od ponad 20 lat w branży IT, dostarczający i rozwijający zaawansowane systemy i aplikacje, zapewniający swoim pracownikom możliwość realizowania się i rozwoju w interesujących projektach.
Firma, dla której rozwój pracowników i zadowolenie klientów są absolutnym priorytetem.

Miejsce pracy: Wrocław, tryb hybrydowy lub stacjonarny

Zadania:

prowadzenie rekrutacji z obszaru IT oraz innych, na wewnętrzne potrzeby firmy (analiza potrzeb, tworzenie profili i opisu stanowisk, rozmowy rekrutacyjne),
poszukiwanie talentów z wykorzystaniem różnych, niestandardowych źródeł,
aktywne budowanie wizerunku firmy na rynku pracy,
dbanie o dobre relacje z kandydatami oraz o wizerunek firmy,
wsparcie w prowadzeniu działań Employer Branding,
analiza rynku i trendów w branży.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i elastyczny czas pracy,
realny rozwój,
wsparcie zespołu na każdym etapie wdrożenia oraz w codziennej pracy,
codziennie śniadania w biurze,
system kafeteryjny od pierwszego dnia pracy,
pakiet medyczny Lux-Med od pierwszego dnia pracy,
budżet szkoleniowy.

Wymagania:

2 – 3 letnie doświadczenie na stanowisku rekrutacyjnym w branży IT,
znajomość rynku IT i jego specyfiki,
kreatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole,
zaangażowanie w usprawnienie procesu rekrutacji,
język angielski na poziomie B2.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media