ManpowerGroup Sp. z o.o.

Recruitment Specialist

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref. RSP/003/AKO

Zadania:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Aktywne poszerzanie źródeł pozyskiwania kandydatów oraz zarządzanie kanałami komunikacji z kandydatami
  • Dbanie o poprawny przepływ informacji
  • Bieżące raportowanie przebiegu prowadzonych procesów rekrutacyjnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony do końca roku (niewykluczona możliwość dalszej współpracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpośrednią współpracę z jednym z kluczowych klientów firmy Manpower
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Możliwość wykorzystania jęz. angielskiego w codziennej pracy
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Szansę na rozwój w ramach struktury firmy
  • Rozbudowany pakiet socjalny, m. in. karta Medicover oraz Multisport, bony na święta, bogaty pakiet szkoleń i wiele więcej w ramach pakietu Manpower Premium
  • Atrakcyjne godziny pracy
  • Współpracę z zespołem rekruterów

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacjach dla branży IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • Umiejętność budowania relacji z klientem i pracownikami
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy i wielozadaniowość (samodzielność)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials