Recruitment Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Stanowisko dotyczy zarządzania zespołem rekruterów, działających w obszarze rekrutacji o dużych wolumenach.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o zasięgu globalnym, bardzo dynamicznie rozwijająca się, będąca liderem rynku w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem rekrutacyjnym realizującym rekrutacje wysokowolumenowe
  • Ścisła współpraca z managerami pod kątem prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • Samodzielne kreowanie oraz realizowanie projektów HR zgodnie z przyjętą strategią grupy
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami (agencje pracy tymczasowej, firmy rekrutacyjne)
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów, prezentacji i analiz dotyczących wskaźników mierzących efektywność podejmowanych działań
  • Uczestnictwo w tworzeniu kampanii rekrutacyjnych pod kątem działań employer brandingowych

Profil kandydata

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem rekruterów (mile widziane w firmach prowadzących rekrutacje wysokowolumenowe)
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami doradztwa personalnego, agencjami pracy tymczasowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację biznesową (min. B2)
  • Dobra znajomości prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy na wskaźnikach KPI

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej o rozbudowanych strukturach
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Udział w projekcie greenfield
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Pakiet relokacyjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page