Recruitment Consultant

FallWork

Poznań, wielkopolskie

FallWork

Od: FallWork
Miejsce pracy: Poznań

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z
najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o
najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się
dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie do własnych struktur poszukujemy:

Nr Ref.: RC/2018

Opis stanowiska

- współpraca z obecnymi klientami Fallwork
- kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla poprzez aktywne pozyskiwanie kandydatów przy wykorzystaniu narzędzi rekrutacyjnych
- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z wyselekcjonowanymi kandydatami
- przygotowanie raportów dla Klientów z rozmów kwalifikacyjnych
- koordynacji spotkań kandydatów z klientem

Oferujemy

- ciekawą, samodzielną, wymagającą bardzo dobrej organizacji, pracę w dynamicznym środowisku
- dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia )
- dodatkowe benefity (karta Multisport, pakiet ubezpieczeń)
- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: psychologia, socjologia, zzl, zarządzanie
- min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Recruitment Consultant - rekrutacje stałe
- umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
- czynne prawo jazdy kat. B