Recruitment Consultant - FMCG

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jesteśmy międzynarodowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji. Praca na stanowisku Konsultant ds rekrutacji polega na sprzedaży usług HR do Klientów B2B oraz poszukiwaniu odpowiednich kandydatów.

Informacje o kliencie

Michael Page to część międzynarodowej firmy Page Group - światowego lidera w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego, notowanego na London Stock Exchange. Od prawie 20 lat jesteśmy partnerem biznesowym największych i najbardziej znanych na świecie firm, każdego dnia wspierając je w poszukiwaniu najlepszych pracowników.

Nasz sukces tworzą pracownicy - utalentowani, dynamiczni i zaangażowani w swoją pracę pasjonaci i znawcy biznesu.

Ostatnie lata to okres bardzo szybkiego rozwoju Michael Page w Polsce. W związku z tym, do naszego biura w ścisłym centrum Warszawy poszukujemy Kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. Rekrutacji w branży Consumer Goods (FMCG/DIY/Consumer Electronics)

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych projektów rekrutacyjnych oraz ich kompleksowe prowadzenie.

Opis stanowiska

  • Współpraca w obecnymi klientami Michael Page oraz budowanie relacji z potencjalnymi partnerami firmy,
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów oraz rozwijanie z nimi partnerskich i efektywnych relacji biznesowych,
  • Zarządzanie projektami doradczymi oraz poszukiwanie Kandydatów przy użyciu różnorodnych metod oraz dopasowywanie ich oczekiwań i kompetencji do aktualnie prowadzonych projektów,
  • Prowadzenie spotkań z Klientami w celu budowania relacji biznesowych,
  • Współpraca z innymi jednostkami PageGroup.

Profil kandydata

  • Min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji doradztwa personalnego / wewnętrznych działach rekrutacji lub w sprzedaży usług lub rozwiązań dla Klientów B2B,
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, zarządzania, ekonomii lub pokrewnych,
  • Doświadczenie w zakresie budowania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz sprzedażowe,
  • Determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

Oferujemy

  • Praca u Najlepszego Pracodawcy 2017 roku,
  • Dostęp do sprawdzonej metodologii oraz know-how i codzienną współpracę z managerami z międzynarodowym doświadczeniem,
  • Program szkoleń na każdym etapie rozwoju w organizacji (szkolenia prowadzone przez trenerów z Polski i zagranicy),
  • Budowanie doświadczenia w obsłudze klienta B2B oraz w rekrutacjach na stanowiska eksperckie i managerskie,
  • Rozbudowany pakiet wynagrodzeń w postaci wynagrodzenia podstawowego i systemu bonusowego a także pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, smartfon, samochód służbowy dostępny od stanowiska Starszego Konsultanta,
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego zarówno dla ekspertów jak i dla przyszłych managerów,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page