Recruiter with Czech language

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1164620

Dla naszego klienta działającego na arenie międzynarodowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko – „Specjalista ds. rekrutacji z j. czeskim”

Lokalizacja: Wrocław

Informacje o firmie
 Naszym klientem jest lider wśród pracodawców w branży budowlanej - organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanie od 1968 roku. Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku. Realizują prestiżowe inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Zakres obowiązków
Poszukujemy osoby, która będzie samodzielnie i kompleksowo realizować projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze w oparciu o wyznaczone KPI’s, analizować i selekcjonować aplikacje pod kątem prowadzonych projektów rekrutacyjnych w przydzielonym obszarze (budownictwo infrastrukturalne/kolejowe). Ponadto będzie odpowiedzialna za poszukiwanie kandydatów w oparciu o różnorodne źródła, w tym poszukiwania bezpośrednie (direct search), przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych i w mediach społecznościowych, administrowanie i zarządzanie bazą danych, raportowanie bieżącego statusu rekrutacji oraz realizacje projektów marketingu rekrutacyjnego we współpracy z zespołem EB.

Wymagania
Nasza oferta jest skierowana do osób, które znają biegle język czeski oraz polski. Osoba na tym stanowisku powinna mieć bardzo dobre umiejętności interpersonalne, być silnie zorientowana na wyniki, umieć ustalać priorytety oraz pracować pod presją czasu. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych.

Oferujemy
Dołączając do nas otrzymasz: atrakcyjny system premiowy, dzień wolny w urodziny, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, sekcje sportowe, możliwość wymiany międzynarodowej, program szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland