Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK JOBS Sp. Z o.o.(nr cert 8631) dla jednego ze swoich Klientów pilnie poszukuje pracownika na stanowisko: RECEPCJONISTKA

Miejsce pracy: WARSZAWA

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-prowadzenie obsługi recepcji w języku polskim i angielskim,
-przyjmowanie gości,
-pomoc przy organizacji spotkań wewnętrznych,
-przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji,
-telefoniczna obsługa klientów firmy,
-przedkładanie pism i korespondencji do aprobaty kierownictwa,
-obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej, w tym przesyłek kurierskich,
-rejestrowanie w wewnętrznym systemie dokumentów księgowych,
-obsługa komputera i posługiwanie się różnymi edytorami tekstu.

Wymagania

-bardzo dobra znajomości języka angielskiego,
-komunikatywności i rzetelności,
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy z klientem,
-wysoka kultura osobista,
-bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
-prawa jazdy kategorii B – mile widziane

Zapewniamy:
-możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
-zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę,
-ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznym zespole,
-atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

Osoby zainteresowane, spełniające w/w oczekiwania prosimy o aplikację lub kontakt telefoniczny.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o obowiązkowe załączenie klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.)

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa