Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kompleksowa obsługa recepcji: obsługa telefonów przychodzących, korespondencji, kontakt z kurierami, zamawianie TAXI,
  • dbanie o jak najwyższe standardy obsługi,
  • bieżąca pomoc klientom firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku recepcjonisty - będzie dużym atutem!,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego!,
  • miła aparycja,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie - na początku współpracy (szukamy osoby na stałe!),
  • pracę na pełen etat w systemie zmianowym: 8-16, 11-19,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • lokalizację: Rondo ONZ.

Numer referencyjny: REC/WA2/03/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.