Billennium Sp. z o.o.

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w stałych godzinach 8:00 - 16:00 lub 9:00 - 17:00
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym unikamy twardych, korporacyjnych reguł
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Zakres zadań:

  • Pomoc w zadaniach administracyjnych (obsługa recepcji oraz biura, współpraca z administratorem budynku)
  • Obsługa sal konferencyjnych i spotkań biznesowych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz partnerami firmy
  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Nadzór nad firmą sprzątającą
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Duża motywacja i chęć rozwoju zawodowego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.