Eksperci Księgowi Sp. z o.o.

RECEPCJONISTKA

Od: Eksperci Księgowi Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy blisko stacji metra

Zadania:

  • Obsługa recepcji i centrali telefonicznej
  • Dbanie o właściwy obieg korespondencji (korespondencja przychodząca/wychodząca)
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (np. firmy kurierskie, itp.)
  • Planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego
  • Zapewnianie sprawnego funkcjonowania recepcji
  • Przyjmowanie i obsługa gości, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Inne prace zlecone

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość MS Office, Outlook
  • Wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie do otoczenia
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Wielozadaniowość, sumienność, dokładność i odpowiedzialność