OTTO Work Force OTTO Work Force

Recepcjonistka

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa - Włochy

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa – Włochy

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Stanowisko: Recepcjonistka

Oferujemy: umowę o pracę tymczasową

Wymiar etatu: cały etat

Zadania:

• koordynacja wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji firmy,
• obsługa recepcji i centrali telefonicznej,
• ewidencja korespondencji przychodzącej oraz wysyłka korespondencji wychodzącej,
• przyjmowanie gości i obsługa spotkań wewnętrznych,
• koordynacja prawidłowego przepływu informacji w firmie,
• prace związane z obsługą administracyjną biura,
• utrzymanie porządku i estetycznego wyglądu recepcji, sal konferencyjnych i ogólnej przestrzeni biurowej.

Oczekiwania:

• wykształcenia min. średniego
• bardzo dobrej organizacji pracy,
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
• dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
• wysokiego poziomu komunikacji i kultury osobistej,
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów i miłego usposobienia,
• entuzjazmu i zapału do pracy.

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową na cały etat (praca od poniedziałku do piątku),
• Atrakcyjną stawkę,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.