Billennium Sp. z o.o.

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Koordynacja spraw administracyjnych i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem oddziału
  • Wspieranie rozwoju i zmian zachodzących w firmie
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji (obsługa pocztowo-kurierska)
  • Obsługa centrali telefonicznej, odbieranie i przekierowywanie telefonów
  • Przyjmowanie gości (pierwszy kontakt)
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Zaopatrzenie w materiały biurowe oraz art. spożywcze
  • Pomoc w organizacji warsztatów, spotkań biznesowych
  • Wykonywanie codziennych prac biurowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność obsługi Pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Dokładność, terminowość oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Otwartość na wiedzę i nowe doświadczenia
  • Optymistyczne nastawienie

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.