Recepcjonistka

Sii Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Lublin
Zadania
  • Wsparcie przy obsłudze recepcji biura (udzielanie informacji, obsługa gości oddziału)
  • Organizacja spotkań, w tym przygotowywanie sal konferencyjnych, zamawianie cateringu
  • Koordynacja obiegu korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz jej dystrybucja wewnątrz firmy i między oddziałami
  • Zlecanie prac firmom zewnętrznym (prace porządkowe/eksploatacyjne)
  • Ewidencja potrzeb zakupowych do biura
  • Stała współpraca z Działem Administracji (m.in. obieg faktur)
  • Codzienne wsparcie wszystkich pracowników w ramach działań z zakresu office managementu
Pożądany profil
  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze minimum 30h tygodniowo
  • Mile widziany status studenta
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych
  • Otwartość, dynamizm w działaniu i inicjatywa
  • Dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1)
Oferujemy
  • Umowę zlecenie z możliwością zmiany formy zatrudnienia w przyszłości
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem na rynku IT i Inżynierii Przemysłowej
  • Zapoznanie się ze specyfiką pracy w obszarze office managementu
  • Wdrożenie w obowiązki na stanowisku pracy
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów
  • Elastyczny czas pracy
  • Dni owocowe, pyszną kawę oraz imprezy integracyjne m.in. piwne czwartki, wyjazdy integracyjne, bale karnawałowe
  • Grupy zainteresowań (piłka nożna, siatkówka, biegi)
  • Biuro blisko centrum miasta

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie