Klient infoPraca.pl

Agencja performance marketingu, która oferuje kompleksowe rozwiązania dla Klientów e- commerce o zasięgu globalnym poszukuje osoby do zespołu!

Na co dzień przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Kraków

Zadania dla Ciebie:

  • Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, a także elektronicznej,
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze,
  • Ewidencja godzin czasu pracy,
  • Obsługa benefitów - kontakt z administratorem, informowanie pracowników o warunkach przystąpienia i ich zgłaszanie (Luxmed, Medicover, Multisport, Polisa na życie),
  • Organizacja delegacji służbowych (bilety, hotel, umawianie spotkań),
  • Organizacja spotkań w biurze firmy i poza biurem, w tym tworzenie kalendarzy spotkań,
  • Organizowanie drobnych eventów firmowych,
  • Kontakty z dostawcami urządzeń w biurze i serwisami sprzętu,
  • Pomoc innym działom w drobnych zadaniach biurowych.

Wymagania:

  • Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej, podatkowej, w dziale administracji,
  • Dyspozycyjność (praca na pełny etat, w godz.9:30-17:30),
  • Komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista i pogodne usposobienie,
  • Dobra organizacja własnej pracy i uważność,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office i urządzeń biurowych.

 Oferujemy:

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole i nowoczesnym biurze,
  • Pyszną kawę i świeże owoce,
  • Po okresie próbnym gwarantujemy prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz Kartę Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.