Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Kraków

Obecnie dla naszego klienta Orange Polska poszukujemy osoby na stanowisko recepcyjne w Galerii Krakowskiej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Witanie i przekazywanie klientom podstawowych i formacji
  • Dbanie o wystrój salonu( dokładanie brakujących produktów na ekspozycji, zgłaszanie usterek)
  • Pomoc w pracach biurowych
  • Pomoc w ofercie na kartę Orange
  • Obsługa kasy fiskalnej

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjność do pracy w Galerii Krakowskiej
  • Obsługa komputera i dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • Otwartość i uśmiech

CO OFERUJEMY?

  • Elastyczny grafik
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie 13,70 zł brutto/h
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.