Recepcjonistka z językiem angielskim

Work Service S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa recepcji,
  • zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,
  • opieka nad gośćmi i klientami,
  • organizacja spotkań i rezerwacja sal konferencyjnych,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • współpraca z dostawcami artykułów biurowych i spożywczych oraz serwisu biurowego,
  • prowadzenie korespondencji na zlecenie Zarządu, także w języku angielskim,

           inne prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie w przedziale 4000-4500 brutto/msc w zależności od doświadczenia,
  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • godziny pracy 9:00-17:00.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.