Recepcjonistka z językiem angielskim B2/C1

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Grupa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej i rekrutacji stałych.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku RECEPCJONISTKA.

Do obowiązków będzie należało:

- obsługa klientów odwiedzających biuro,
- obsługa dokumentacji administracyjno-biurowej
- telefoniczna obsługa klienta w języku angielskim
- redagowanie pism w języku angielskim
- obsługa korespondencji, poczty elektronicznej i urządzeń biurowych

Podczas praktyk oferujemy:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- udział w prowadzonych procesach rekrutacyjnych,
- pracę w miłej atmosferze w młodym energicznym zespole,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość związania się z nami na dłużej po okresie praktyk,

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziane osoby zainteresowane pracą biurową
- umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
- komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,
- dyspozycyjność do pracy pełnoetatowej

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału we wskazanym procesie rekrutacyjnym, prosimy – wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym wizerunku,
przez Progres sp. z o.o. Sp. k., jakie zawarte będą w przesłanych przez Ciebie dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa