Recepcjonistka z j. hiszpańskim i angielskim

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0014637
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą,
  • Przyjmowanie gości i koordynowanie spotkań biznesowych w firmie,
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów,
  • Telefoniczna obsługa recepcji,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy jak również reprezentacyjny wygląd recepcji.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,
  • Dobra organizacja pracy własnej, rzetelność oraz staranność,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferta:

Oferta:
  • Praca na podstawie umowy zlecenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w renomowanej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.