Recepcjonistka/ta

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka/taMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • dbałość nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów firmowych,
  • przyjmowanie i obsługa gości,
  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • bieżące wsparcie pracowników firmy,
  • nadawanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich,
  • zamawianie materiałów biurowych,
  • rezerwacja hoteli, biletów lotniczych,
  • koordynowanie pracy biura, bezpośredni kontakt z zarządcą budynku,
  • nadzorownie i zarządzanie zmianą lokaizacji dla części biura,
  • projektowe koordynowanie pracy stażystów.

Wymagania:

  • status studenta,
  • gotowość do podjęcia pracy na pełen etat,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność oraz pogodne usposobienie,
  • umiejętnośc planowania i organizacji pracy,
  • wysokie standardy etyczne.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna)
  • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.