Recepcjonistka / Specjalista ds. Obsługi Klienta

Orpea Polska Sp. z o.o.

Majdan, (gmina Wiązowna), mazowieckie

Orpea Polska Sp. z o.o. Orpea Polska Sp. z o.o. Orpea Polska Sp. z o.o.
ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA REzydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA Kliniki). Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu. Opiekujemy się seniorami, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki. Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA, obecnej w branży od 1989 r.

KLINIKA REHABILITACYJNA MARIANNA W MAJDANIE/GM WIĄZOWNA OBECNIE POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Majdan, (gmina Wiązowna)

Zadania:

  • obsługa recepcji zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • obsługa, rejestracja pacjentów przy przyjęciu na oddział
  • planowanie przyjęć, umawianie pacjentów
  • prezentowanie oferty kliniki
  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji
  • obsługa komputera i systemu informatycznego – wprowadzanie danych
  • zarządzanie dokumentacją i korespondencją
  • obsługa płatności, oraz poczty e-mail
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy

Najlepsza kandydatka/najlepszy kandydat to osoba, która:

  • posiada doskonałe umiejętności organizacji pracy i czasu
  • dobrze radzi sobie w sytuacjach stresowych
  • lubi pracę z dużym zakresem samodzielności
  • posiada umiejętność szybkiego uczenia się
  • ma doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • z łatwością nawiązuje kontakty

Oferujemy:

  • różnorodną pracę w niewielkim ambitnym zespole w rozwijającej się firmie
  • dobrą atmosferę w pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych przez udział w szkoleniach
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji wraz z dodatkowymi benefitami (opieka medyczna, karty sportowe)
  • umowa o pracę po 3- miesięcznym okresie na umowę zlecenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.