Recepcjonistka/ Recepcjonista

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przyjmowanie interesantów przychodzących do firmy i kierowanie ich do właściwych osób
  • Prowadzenie listy obecności oraz ewidencji czasu pracy pracowników kancelarii
  • Obsługa centrali telefonicznej kancelarii - przyjmowania informacji od interesantów
  • Przyjmowanie przesyłek i korespondencji przychodzącej do firmy (listów i przesyłek pocztowych, przesyłek kurierskich itp.)
  • Prowadzenie planu korzystania z sal konferencyjnych
  • Współpraca z serwisem dziennym w sprawie zaopatrzenia w sprzęt i artykuły spożywcze sal konferencyjnych
  • Współpraca z firmami kurierskimi obsługującymi kancelarię, załatwianie bieżących reklamacji
  • Współpraca z pracownikami ochrony przy zabezpieczeniu firmy przed dostępem osób niepożądanych
  • Wypożyczanie telefonów komórkowych i innego wyposażenia biurowego
  • Wydawanie i rozliczanie z Biurem Finansowym voucherów taksówkowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Realne możliwości rozwoju i awansu
  • Dogodną lokalizację biura w centrum miasta
  • Godziny pracy: 15.00 - 21.00

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials