Recepcjonistka / Recepcjonista

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży nieruchomości poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

  • pracę w biurze w samym centrum miasta
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub o pracę z możliwością zatrudnienia bezpośredniego przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wdrażające
  • miłą atmosferę pracy

Zakres obowiązków:

  • obsługa centrali telefonicznej
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • rezerwacja hoteli, biletów lotniczych i/lub kolejowych
  • nadzór nad dostawami art. biurowych, spożywczych, higienicznych
  • obsługa gości oraz spotkań w biurze
  • dbanie o estetykę biura
  • aktualizacja kalendarza sal konferencyjnych
  • wprowadzanie zamówień oraz faktur do systemu SAP
  • wsparcie asystenckie dla innych działów
  • koordynacja zewnętrznego archiwum

Oczekiwania:

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość angielskiego pozwalająca na kontakt telefoniczny, przyjmowanie gości zagranicznych itp.
  • punktualność i dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na recepcji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Praca dla studenta