Recepcjonistka / Recepcjonista

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze obowiązki:

*Kompleksowy nadzór nad funkcjonowaniem recepcji
*Prowadzenie spraw związanych z codziennym funkcjonowaniem biura
*Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i kurierami
*Obsługa rozmów telefonicznych i korespondencji
*Przyjmowanie i obsługa gości
*Dbałość o pozytywny wizerunek biura

Wymagania:

*Komunikatywna znajomość języka angielskiego
*Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
*Wysoka kultura osobista
*Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
*Umiejętności organizacyjne, odpowiedzialność i dokładność
*Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B
*Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

*Pracę pon-piąt w godz. 8 - 16
*Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
*Dogodną lokalizację biura - samo centrum
*Możliwość skorzystania z pakietu benefitów
*Pracę w młodym, kreatywnym zespole, który wzajemnie się wspiera
*Możliwość rozwoju i samorealizacji dzięki szkoleniom branżowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.