Recepcjonistka / Recepcjonista

Bonair S.A.

Warszawa, mazowieckie

Bonair S.A.

Miejsce pracy: Warszawa

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci studiów zaocznych)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych (fax, skaner)
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
  • komunikatywność, inicjatywa i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie pracy recepcji
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich
  • koordynacja przepływu informacji oraz obiegu dokumentów
  • wsparcie pracy biura i innych działów firmy
  • rozliczanie służbowych telefonów stacjonarnych
  • obsługa centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych
  • obsługa gości firmy
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Co oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń dodatkowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Bonair S.A.