Recepcjonistka / Recepcjonista

Valentis Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z aktualnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • dbanie o właściwy wizerunek firmy
  • kompleksowa obsługa biurowo - administracyjna
  • zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa telefoniczna i mailowa biura
  • przyjmowanie i obsługa gości
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • wysoka odpowiedzialność
  • rzetelność i dokładność
  • obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę w zgranym i młodym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma farmaceutyczna Valentis Polska Sp. z o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta