Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego Agrykola

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Od: Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego Agrykola
Miejsce pracy: Warszawa

WCSM Agrykola zatrudni osobę na stanowisko

recepcjonistki/ recepcjonisty do SSM Agrykola

Opis stanowiska:

  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
  • przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
  • dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie - preferowane o profilu hotelarskim lub turystycznym
  • doświadczenie w pracy w hotelu lub na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność-umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • miła prezencja, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    dodatkowe składowe do pensji: premia motywacyjna 20%, stażowe, wczasy pod gruszą, trzynastka