Recepcjonistka/Recepcjonista

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii prawniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
NRF/WAW/0117

Obowiązki:

  • organizacja i prowadzenie recepcji,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • organizowanie i przyjmowanie rezerwacji sal konferencyjnych,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,
  • profesjonalna obsługa gości sekretariatu,
  • realizowanie bieżących zadań zlecanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w kancelarii prawniczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-19:00,
  • stawka 23,50 zł brutto/h,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość skorzystania z benefitów,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.