Recepcjonistka/Recepcjonista

Billennium Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Pomoc w zadaniach administracyjnych (obsługa recepcji oraz biura, współpraca z administratorem budynku)
  • Obsługa sal konferencyjnych i spotkań biznesowych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz partnerami firmy
  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

Wymagania:

  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Umiejętność posługiwania się j. angielskim (min. poziom komunikatywny)
  • Duża motywacja i chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Płatny staż w wymiarze ¾ etatu lub współpracę pełnoetatową
  • Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym unikamy twardych, korporacyjnych reguł
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.