Recepcjonistka/Recepcjonista

MKM Support

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MKM SUPPORT DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY NR CERTYFIKATU 5406

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą w pełnym wymiarze godzin na stanowisku

RECEPCJONISTKI/RECEPCJONISTY

z biegłą znajomością jęz. angielskiego

Nr referencyjny: MKM 210/2017

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały m.in.:

  • obsługa recepcji firmy;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • przyjmowanie i obsługa gości;
  • łączenie rozmów telefonicznych;
  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych;
  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie kandydata do pracy;
  • docelowe zatrudnienie przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę;
  • doskonała atmosfera pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji organizowanych przez Marię Odorowicz, prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą MKM Support Maria Odorowicz (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:

Administratorem danych osobowych Kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, pod adresem Al. Jana Pawła II 70 lok. 29, 00-175 Warszawa. Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.

Prezentacja firmy

MKM Support jest agencją pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne