Recepcjonistka / Recepcjonista

CFI Hotels Group

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

CFI Hotels Group to szybko rozwijająca się polska grupa hoteli, właściciel obiektów Boutique Hotel's

Jeśli jesteś ambitną, zdolną osobą, nastawioną na rozwój osobisty, dołącz do nas!

Do naszych obiektów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do obowiązków Recepcjonisty należy:

  • bieżąca obsługa Gościa hotelowego
  • rozliczanie pobytu Gości hotelu
  • informowanie o lokalnych atrakcjach turystycznych
  • sporządzanie raportów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nagrody finansowe uzależnione od zaangażowania w pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w kameralnym gronie
  • zatrudnienie na umowę o pracę na etat po okresie próbnym

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość obsługi komputera, programów MS Office
  • znajomość systemów rezerwacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy zmianowej również w weekendy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Prezentacja firmy

CFI Hotels Group to polska grupa hotelowa, której właścicielem jest spół... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat