Recepcjonistka/Recepcjonista

Rehabilitacja Piechowicz

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko recepcjonista/recepcjonistka w dużym, prywatnym gabinecie rehabilitacyjnym. Jego zadaniem będzie bezpośredni a także telefoniczny kontakt z pacjentami, umawianie oraz rozliczanie wizyt, obsługa archiwum dokumentacji medycznej.

Wymagania

-komunikatywność
-pozytywne nastawienie do współpracowników i pacjentów
-znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym kontakt z pacjentem
-swoboda w obsłudze komputera
-zaangażowanie w wykonywaniu codziennych zadań

Prezentacja firmy

Jesteśmy prywatnym gabinetem rehabilitacji działającym w Krakowie od 199... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Medycyna / Służba zdrowia