Recepcjonistka/Asystentka Biura

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, lidera z branży nieruchomości poszukujemy:

Recepcjonistka/Asystentka BiuraMiejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie recepcji biura
  • Koordynację korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • Odbieranie telefonów i kierowanie połączeń do właściwych pracowników firmy
  • Udzielanie informacji potencjalnym klientom
  • Zamawianie artykułów biurowych
  • Obsługa gości
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Kupowanie biletów na delegację, rozliczanie delegacji
  • Prowadzenie bazy faktur
  • Inne zadania ad hoc zlecone przez przełożonego.

Profil kandydata:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku mile widziane
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność ustalania priorytetów i reagowania na szybko zmieniające się środowisko pracy
  • Otwartość i pozytywne nastawienie Inicjatywa i energia w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (3 miesiące umowa na okres próbny od 1 lipca 2017r.)
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Dogodną lokalizację

Wynagrodzenie:

  • 2500 brutto
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.