Opis stanowiska pracy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie to Uczelnia posiadająca tytuł najlepszej uczelni pedagogicznej w Polsce. W swojej działalności łączymy tradycję z nowoczesnym podejściem do realizowanych projektów. Stawiamy na innowacyjność. To miejsce dla kreatywnych ludzi, którzy mają pomysły i odwagę by wyznaczać nowe standardy. Wyróżnia nas kultura organizacyjna i bezpośrednia komunikacja. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania by tworzyć przyjazne miejsce pracy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

1. NAZWA STANOWISKA PRACY: Recepcjonista

2. NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office.

3. DODATKOWE WYMAGANIA:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym, (atutem będzie drugi język obcy),
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, kultura osobista.

4. ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:

Obsługa Recepcji w Akademickim Centrum Hotelowym: DS "Krakowiak" i DS "Za Kolumnami":

  • Równoważny czas pracy, pełnienie 12 godzinnego dyżuru w recepcji zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Kierownika ACH,
  • Obsługa kasy oraz drukarki fiskalnej,
  • Obsługa programu finansowo-księgowego i hotelowego,
  • Naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży, prowadzenie ewidencji w tym zakresie,
  • Przygotowywanie danych do sprawozdania kwartalnego dla GUS,
  • Sporządzanie wymaganych przez kwesturę sprawozdań i raportów,
  • Przyjmowanie i wydawanie depozytów oraz ich ewidencjonowanie,
  • Przyjmowanie rezerwacji pokoi i sal konferencyjnych, wynajem pomieszczeń, prowadzenie czynności związanych z meldowaniem i wymeldowywaniem gości w hotelu oraz studentów w akademiku,
  • Dbałość o wysoki standard obsługi,
  • Wykonywanie innych czynności związanych z obsługą gości.

5. MIEJSCE PRACY: Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków, Akademickie Centrum Hotelowe: Dom Studencki

"Za Kolumnami", Dom Studencki „Krakowiak”.

6. OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie,
  • dodatek stażowy, premia,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • niezbędne narzędzia pracy.

7. WYMIAR ETATU: 1 pełny

8. WYMAGANE DOKUMENTY:

  • kwestionariusz (CV),
  • list motywacyjny,
  • inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy,
  • podpisane dokumenty związane z ochroną danych osobowych tj. klauzulę informacyjną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stanowiące załączniki do niniejszego ogłoszenia.

Wymagane dokumenty można również składać do Zespołu ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (30-084 Kraków, ul. Podchorążych 2, pok. 171) w godzinach: 8.00-15.00 lub elektronicznie za pomocą przycisku "Aplikuj" w terminie do dnia 15.03.2020 r. Prosimy o złożenie dokumentów w zaklejonej kopercie z dopisaną nazwą stanowiska pracy.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.

Kandydat, który nie został wyłoniony w procesie rekrutacji zobowiązany jest do odbioru dokumentów w Dziale Spraw Pracowniczych w terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli stanowiącej załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta