Recepcjonista w salonie kosmetycznym

Laelia Beauty Group

Racibórz, 47-400, śląskie

Opis stanowiska pracy

Instytut Kosmetyki Estetycznej Laelia to lider na lokalnym rynku usług kosmetycznych. Dbamy o wysoką jakość naszych usług poprzez ciągłe doskonalenie personelu, menu zabiegowego i podążanie za rynkowymi trendami. Tworzymy wspaniały, zgrany zespół osiągający ponadprzeciętne wyniki mierzone nie tylko liczbami - ale także zadowoleniem naszych klientów.

Recepcjonista
Miejsce pracy: Racibórz
Region: śląskie

Opis stanowiska:
Do naszego zespołu poszukujemy osoby do obsługi recepcji – o ponadprzeciętnych umiejętnościach organizacyjnych. Podstawowymi obowiązkami będzie obsługa klienta, obsługa systemu rezerwacji, odbieranie telefonów, dbanie o maksymalne wykorzystanie czasu i zasobów salonu, zamawianie towarów i materiałów, budowanie relacji, sprzedaż zabiegów, pakietów i kosmetyków, dbanie o wystrój salonu, obsługa mediów społecznościowych itp.

Wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe
Mile widziana znajomość rynku kosmetycznego
Umiejętność obsługi komputera (internet, excel, word, itp.)
Umiejętność obsługi mediów społecznościowych – podstawy obróbki zdjęć + prowadzenie facebook i instagram
Dokładność i punktualność
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i pracy w zespole
Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
Świetna prezencja, pewność siebie
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, bezkonfliktowość
Pogoda ducha, pozytywne nastawienie
Determinacja w dążeniu do ustalonych celów
Wysoka dyspozycyjność, chęć samorozwoju
Zaangażowanie w rozwój firmy

Oferujemy:
Pracę w nowoczesnym salonie, w zgranym zespole.
Wiele ciekawych szkoleń
Zatrudnienie na umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez serwis Infopraca.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

www.laelia.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta