Recepcjonista/tka

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • odbieranie telefonów, udzielanie wstępnych informacji, kierowanie rozmów do innych pracowników,
  • odbieranie przesyłek kurierskich, listów i innych dokumentów spółek,
  • odpowiedzialność za pocztę wychodzącą, rejestrowanie pism i listów w systemie, segregowanie listów i prawidłowe oznakowanie kopert,
  • wsparcie procesu zakupowego w terminowym procesowaniu faktur zakupowych oraz programu Dysant,
  • prowadzenie spraw związanych z infrastrukturą działową,
  • wspieranie działu Dealer Service Center, pomoc w procesie rejestracji pojazdów, przyjmowanie i wydawanie dokumentów oraz tablic rejestracyjnych,
  • pomoc dla spółki w zakresie bieżącej działalności.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w obsłudze klienta,
  • sprawnie posługiwanie się MS Office,
  • pracowitość, skrupulatność i doskonała organizacja pracy,
  • łatwość nawiązywania relacji,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim - poziom min. B2.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w znanej, międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy