Recepcjonista/tka

IBIB PAN

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Charakterystyka pracy:
• Rezerwacja i wynajem pokoi gościnnych
• Obsługa korespondencji i rozmów telefonicznych
• Przyjmowanie, meldowanie gości
• Rozliczanie i przyjmowanie należności za usługi noclegowe, korzystanie z miejsc parkingowych, w tym wystawianie faktur i paragonów, prowadzenie raportu kasowego,
• Koordynacja zamówień wewnętrznych
• Monitoring systemów alarmowych i ppoż.
• Rezerwacja sal konferencyjnych, przygotowanie spotkań, konfiguracja sal, obsługa szatni
• Dbanie o dobry wizerunek firmy
Oferujemy:
• Doskonałą atmosferę w pracy
• Umowę o pracę w równoważnym systemie czasu pracy do12h
(w systemie zmianowym w cyklu np: 08.00-20.00 lub 20.00-08.00 / 2 doby wolne);
• pensja 3000zł brutto + dodatek stażowy zależny od udokumentowanych lat pracy oraz premia kwartalna uznaniowa
• pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową,

Wymagania

Kwalifikacje:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie co najmniej średnie
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność pracy w bezpośrednim kontakcie z gościem
• Dyspozycyjność, samodzielność
• Umiejętność obsługi programów komputerowych MS Office
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

IBIB PAN jest światowej rangi placówką naukową. Nasze Centrum Konferency... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek stażowy zależny od udokumentowanych lat pracy oraz premia kwartalna uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy