Recepcjonista/-tka z językiem niemieckim

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy osoby, która dołączy do niewielkiego biura w centrum Warszawy na stanowisku:

Wymagania

WYMAGANIA:

znajomość języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie

komunikatywność i wysoka kultura osobista

łagodne usposobienie

umiejętność organizacji pracy, operatywność, samodzielność, rzetelność i dokładność

doświadczenie w pracy na stanowisku Asystent/-ka mile widziane

odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

bieżąca obsługa sekretariatu Spółki (m.in. obsługa korespondencji, obsługa spotkań, obsługa telefoniczna)

wsparcie zarządu w koordynowaniu spotkań i kalendarza

organizacja podróży służbowych

przygotowywanie pism i dokumentów, również w języku

obsługa administracyjna biura (m.in. koordynowanie zakupów artykułów biurowych)

archiwizacja dokumentacji

OFERUJEMY:

stabilne warunki pracy

atrakcyjne wynagrodzenie

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

niezbędne narzędzia pracy

dołączenie do dynamicznie rozwijającej się organizacji z lokalizacją w samym centrum miasta

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 7.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Inne