UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Recepcjonista/tka w centrum zdrowia i urody

Miejsce pracy: Szczecin

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta – firmy z branży kosmetyczno fizjoterapeutycznej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiej jakości oraz profesjonalnej obsługi Klientów
  • Sporządzanie i koordynacja kalendarza wizyt
  • Udzielanie rzetelnych informacji na temat usług
  • Przyjmowanie płatności (obsługa terminala, kasy fiskalnej)
  • Utrzymanie czystości i porządku

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Znajomość obsługi terminala oraz kasy fiskalnej
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Znajomość branży kosmetycznej lub fizjoterapeutycznej – mile widziane
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziana

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Praca na cały etat lub na pół etatu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. RCINF/04 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
575 768 676
lub mailowy: biuro@unikadr.pl
Więcej ofert na naszej stronie www.unikadr.pl
Gwarantujemy poufność!
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą
DORADZTWO W KARIERZE – Badanie predyspozycji i potencjału zawodowego
dla dorosłych, uczniów oraz studentów.