Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Recepcjonista/Recepcjonistka

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszych Klientów z branży Consultingowej poszukujemy Recepcjonistek/Recepcjonistów na pół etatu.

Do głównych zadań Pracownika na tym stanowisku osoby będzie należało zapewnienie sprawnego funkcjonowania obszaru recepcji biura oraz przyjmowanie gości. Zatrudniona osoba odpowiedzialna również będzie za nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w spółce oraz odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych, organizacja i obsługa spotkań biznesowych oraz wyjazdów służbowych: tj. rezerwacja hoteli, współpraca z firmami cateringowymi, czuwanie nad nienagannym porządkiem i wyglądem biura, zapewnienie sprawnego funkcjonowania sal konferencyjnych.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Status studenta
  • Nienaganną kulturę osobistą, asertywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dużą samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność obsługi urządzen biurowych oraz znajomość części pakietu office (Word, Excel, Outlook).

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Umowę zlecenie na pół etatu
  • Duża samodzielność i niezależność w działaniu
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Bycie częścią zgranego Zespołu.

Miejsce pracy / Location Warszawa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa