Recepcjonista/ Recepcjonistka

Oriflame Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Workplace: Warszawa

Osoba na stanowisku Recepcjonista/Recepcjonistka jest odpowiedzialna za działania w zakresie recepcji oraz wsparcie administracyjne Działu Administracji.

Główne obowiązki

  • Zadaniem recepcjonisty/recepcjonistki jest zapewnienie sprawnego obiegu informacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji, bieżące wsparcie biura, kontakty z dostawcami, etc.
  • Odbieranie telefonów, łączenie rozmów, przyjmowanie i obsługa gości
  • Współpraca z firmami kurierskimi, Pocztą Polską i wsparcie pracowników w zakresie organizacji wysyłki przesyłek
  • Wsparcie pracowników w organizacji podróży i spotkań
  • Rozliczenia podróży służbowych, rezerwacja i kupowanie biletów lotniczych dla osób z managementu
  • Przyjmowanie i dystrybuowanie korespondencji w biurze
  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w artykuły biurowe, spożywcze i inne
  • Nadzór nad pracą serwisu dziennego

Kogo szukamy? Jakiego doświadczenia oczekujemy?

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (w rozmowie i w piśmie)
  • Umiejętności obsługi komputera, znajomości programów MS Word, Excel, Power Point, Outlook
  • Wykształcenia min. średnie
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej umiejętności komunikacyjnych
  • Dbałości o detale
  • Współpracy w zespole oraz zdolności do pracy niezależnej

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prace w środowisku sprzyjającym rozwojowi zawodowemu i osobistemu
  • Dodatkowe benefity pracownicze (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pogram
  • sportowy, deputat kosmetyczny)
  • Czy ta oferta jest dla Ciebie?
  • Prosimy o jak najszybsze przesłanie nam swojego CV po angielsku używając przycisku aplikuj.
  • Wszystkie zgłoszenia weryfikowane są na bieżąco.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.