Opis stanowiska pracy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- pierwszy kontakt z Klientem Salonu (osobisty, e-mailowy, telefoniczny)

- obsługę korespondencji oddziału (wysyłanie i odbieranie korespondencji, przekazywanie do odpowiednich pracowników)

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w oddziale

- przyjmowanie wpłat od Klientów, monitoring należności

- monitoring realizacji procesów MB oraz standardów obsługi Klienta (CSI)

Od Kandydatów oczekujemy:

- samodzielności, kreatywności

- komunikatywności i umiejętności w nawiązywania relacji

- znajomości obsługi programów komputerowych i graficznych

- prawa jazdy: kategorii B

- znajomości języka angielskiego lub/i języka niemieckiego

Oferujemy:

- interesującą i stabilną pracę w renomowanej firmie

- perspektywy rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta