Recepcjonista/Recepcjonistka z językiem angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • Praca u lidera wynajmu powierzchni biurowych na świecie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Praca w stałych godzinach: 8:30-16:30
  • Umowa o pracę

Wymagania:

  • Język angielski min. B2
  • Umiejętności komunikacyjne, z naciskiem na budowanie silnych relacji zawodowych oraz skupienie na potrzebach ludzkich
  • Samodzielność i pro aktywność w rozwiązywaniu sytuacji problemowych
  • Pozytywne, entuzjastyczne nastawienie
  • Umiejętność szybkiego dostosowania się do stale zmieniających się sytuacji
  • Znajomość pakietu MS Office i innych podstawowych pakietów IT

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Obsługa recepcji biur serwisowanych oraz co-workingu
  • Budowanie relacji z klientami
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Współpraca z innymi działami w tym z działem sprzedaży
  • Obsługa spotkań i konferencji
  • Dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych oraz przestrzeni wspólnych

Lokalizacja: Warszawa

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy