Recepcjonista/ka - Rejestrator/ka

ProPsyche

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum Psychologii i Psychiatrii ProPsyche i ProPsyche Junior poszukuje osób do pracy przy obsłudze pacjnetów.

Obowiązki recepcjonisty/ki polegają na:

  1. współpracy z psychiatrami, psychologami i logopedami w zakresie najlepszej obsługi pacjentów,
  2. telefonicznym umawianiu i organizowaniu wizyt pacjentów,
  3. obsługa przychodzących pacjentów (około 80 osób dziennie),
  4. przyjmowanie zapłaty od niektórych pacjentów (rachunki, pokwitowania),
  5. nadzór nad obiegiem dokumentów w tym dokumentacji medycznej,
  6. wykonywanie prac sekretarsko – biurowych,
  7. dbanie o czystość i porządek w poradni,
  8. praca zmianowa: godz: 8-16 lub 10-18 lub 13-21,
  9. praca w przyjaznym środowisku, poszanowanie dla pracowników i ich pracy,
  10. umowa o pracę na okres ok. 3 lat.

Ofertę kierujemy również do studentów zainteresowanych pracą na umowę zlecenie ok. 15-30 godzin tygodniowo.  Praca na zmiany w godzinach 8.00 - 13.00 lub 16.00 - 22.00. Obowiązkowo praca w co najmniej jedną sobotę w miesiącu.

Wymagania

Oczekujemy:

  1. dokładności, rzetelności i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  2. miłego usposobienie i wyrozumiałości dla pacjentów,
  3. umiejętności komunikatywnego wypowiadania się przez telefon,
  4. komunikatywnej znajomości języka angielskiego (umawianie wizyt również po angielsku),
  5. umiejętności wystawiania rachunków, pokwitowań i wykonywania prostych zestawień liczbowych,
  6. zainteresowania problematyką medyczną i psychologiczną,
  7. mile widziane doświadcznie na podobnym stanowisku niekoniecznie w braży medycznej.

Prezentacja firmy

Centrum Psychiatrii i Psychologii ProPsyche <br/><br/> Początek d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
ok. 3 lat
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK od 10% do 35%
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia