recepcjonista/-ka młodszy specjalista

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Nr ref.: 34384
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie sprawnej obsługi recepcji oraz sal konferencyjnych
  • Administracja (korespondencja, obieg dokumentów, obsługa poczty i kurierów, archiwizacja)
  • Obsługa klientów i kandydatów
  • Współpraca i obsługa klienta wewnętrznego

Oczekiwania:
  • Wykształcenie: min. średnie
  • Doświadczenie zawodowe: dodatkowy atut - 0,5 roku doświadczenia zawodowego w pracach administracyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie: B2
  • Obsługa pakietu biurowego (np. MS Office)

Oferta:
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Perspektywy rozwoju zawodowego, oparte o ścieżki kariery
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w przyjaznym i inspirującym środowisku