Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta i koordynowanie pracy Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego w Warszawie.

Praca od 1 października.

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie rezerwacji poprzez system,
  • Kontakt z uczestnikami szkoleń,
  • Współpraca z działem organizacji spotkań,
  • Realizacja działań dotyczących prawidłowego funkcjonowania Centrum Szkoleniowego,
  • Dbanie o prawidłowe ustawienie sal zgodnie z zamówieniem i agendą,
  • Obsługa sprzętu w salach,
  • Oznaczanie sal zgodnie z zamówieniem,
  • Rozstawianie przerw kawowych,
  • Koordynowanie przerwy obiadowej,
  • Reagowanie w nagłych problematycznych sytuacjach,
  • Nadzór nad przebiegiem organizowanych spotkań,
  • Tworzenie raportów, uzupełnianie baz na potrzeby klienta itp.

Wymagania:

  • Minimum 1-letniego doświadczenia w zakresie pracy na stanowisku recepcjonisty,
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych,
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym (w mowie i piśmie),
  • Dobrej znajomości systemu operacyjnego MS Office,
  • Wysokiej samoorganizacji pracy,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Dyspozycyjności, zaangażowania i dbałości o szczegóły,
  • Dbanie o bardzo dobry wizerunek firmy,
  • Zapału i energii do pracy,
  • Wysokiej kultury osobistej.

Twoim dodatkowym atutem będą:

  • Uzyskane referencje na stanowisku związanym z obsługą recepcji,
  • Certyfikat ukończenia języka angielskiego.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę,
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Stałe wynagrodzenie,
  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji i Biznesu jest firmą działającą na terenie całeg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja