Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Real Estate Associate - Najmy Komercyjne

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie z silną praktyką prawa nieruchomości, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Real Estate Associate - Najmy KomercyjneMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • sporządzanie i negocjowanie umów najmu powierzchni komercyjnych
  • udział w spotkaniach z klientami kancelarii oraz z kontrahentami (współprowadzenie i prowadzenie spotkań)
  • bieżąca obsługa projektów nieruchomościowych (centra handlowe, itp.)
  • przygotowywanie projektów umów, memorandów, opinii prawnych i innych dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • minimum 3 lata doświadczenia w doradztwie prawnym w zakresie prawa nieruchomości, w tym umów najmu komercyjnego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie
  • gotowość do ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach w prężnej praktyce prawa nieruchomości
  • bezpośrednią pracę z klientem
  • możliwości rozwoju i dalszego awansu zawodowego w ramach kancelarii

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting